..

buluşmadan önce;

şu saça bak. biraz beklesem şöyle yana doğru yapışır mı ki ? nasıl bir kıvrım bu ya ?! acaba beğenir mi ? kestirsem mi yada ? vakit yok neyse, biraz düzleştireyim de belki öyle sever. jöleyi de hiç sevmem.

sakallarda hafif uzun ama..

olsun daha iyi ya böyle, bezgin dururum. bezginleri severler. koy vermiş havası, serserilik katıyor, gözlerde güzel.. tamam ya oldu. çıkayım bari de beklemesin, hoş kesin geç gelicek biliyorum ama sıkıntı yok.

en kestirme tramvay olur ya. ordan gitmeli. hem neler değişmiş neler dönmüş bir görmüş olurum. ne hoş.

akbil tamam, cüzdan da tamam, anahtarlar…

iyi, yarım saate ordayım. ne yapsak acaba ? ne ister yine öyle sessiz sessiz oturalım mı yoksa bu defa sinemamı yapsak ? ister mi ki kapanmak ?  aman ne sineması ya bir yüzünü göreceğiz zaten o fırsatı sinemada kaybetmeyelim. hem hava güzel zaten yürürüz o da seviyor. duruma göre de rakı yada çayla devam. hoş rakı pek içemiyor. garip tabi hem rakı sevip hem içememek. acaba ne kadar suskun kalırız. aklıma hiç bir şey gelmiyor ki, her şey önemsiz gibi onunla…

sırıtma herkesin içinde manyak mısın ? hazırlan zaten az kaldı.

buluşmadan sonra;

nasıl bir yağmurdu o ya ?! hasta olmasında şimdi durduk yerde. ama ne hoştu en sevdiğim anıların en sevdiğim gölgelerinde tekrardan sakince yürümek. 

ne güldük ama öyle. 

ve bahar çok güzel yakışmış üzerine.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.